Біохімічний скринінг 2 триместру

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, допоможіть мені будь-ласка розшифрувати аналізи біохімічного скринінгу 2 триместру.
ХГЧ -39353(МОМ 1.89)
а-ФП 84.44(МОМ 2.52)
Естріон вільний 1.84
Термін вагітності 17 тижнів.
На момент здачі аналізів приймала дуфастон.
Категория: Генетик
Добавлен: 13 февраля 2017 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2017-02-13 09:58
Добрий день,
у такому вигляді аналіз не означає нічого.
Результатом мають бути показники ризику, розраховані комп'ютерною програмою на основі цих даних та даних УЗД від 11-13 тижня.

Якщо хтось буде Вам інтерпретувати такий результат "на око" - це не правильно.
Зверніться в лабораторію за остаточним розрахунком.