Біохімічний Скринінг 2 триместру

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, допоможіть мені будь-ласка розшифрувати аналізи біохімічного скринінгу 2 триместру. ХГЧ -39353(МОМ 1.89) а-ФП 84.44(МОМ 2.52) Естріон вільний 1.84 Термін вагітності 17 тижнів. На момент здачі аналізів приймала дуфастон. Мій вік 27 р, вага 50.2 кг
Категория: Гинеколог
Добавлен: 13 февраля 2017 года

1 ответ

Добрый день, показатели все в норме, если вам делали расчет риска то перешлите результаты