Перший скрінг

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, Доброго дня, дуже сподіваюся на вашу відповідь, мене звати ірина34 роки, вагітність 12-13тижнів, і результат ппап по скрігінгу малий,0.27, хгч0.89, віковий ризик1: 336, біохімічні ризик трисомонії 21 1: 86, комбінований ризик т21 1: 417, трисомонія13/18+ nt1: 1853, КТР в мм61.5, МОМ шейної складки1.01, носова кість2.9
Категория: Генетик
Добавлен: 9 мая 2019 года

5 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2019-05-09 10:45
Доброго дня!
Головний результат скринінгу це комбінований ризик.
Він у Вас низький.
Розглядати маркери окремо "на око" не має сенсу.

РРАР нижче 0,3 МоМ може бути маркером, на який слід звернути увагу Вашому гінекологу (не генетику), оскільки це може бути свідченням підвищеного ризику проблем у третьому триместрі, таких як прееклампсія. Тому треба особливо уважно стежити за тиском і т. п. Це компетенція гінеколога.
Платная консультация
Ірина 2019-05-09 12:19
Дякую що так швидко відповіли, значить ризики трисомиї в мене малі, і варто звернути увагу на своє здоров'я?, тиск в мене дійсно завжди понижен, деколи йде кров з носа може порадите які додаткові пналізи варто зробити, ще раз дякую.
Ірина 2019-05-09 14:32
Добре дякую зрозуміло, тоді скажіть чи варто мені робити другий скрінінг, чи це доцільно при моїх аналізах чи він буде не інформативний в моєму випадку.
Наталя Петрівна
генетик 2019-05-09 16:01
Другий скринінг є окремим незалежним обстеженням. Якщо його робити грамотно, то буде інформативним. Просто чутливість другого скринінга до виявлення ризиків нижча, ніж першого.