Норми ваги дитини по УЗД на 19-20 тижні вагітності

Спрашивает: Inesa D
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Доброго вечора. Вибачте, що знову турбую Вас. Скажіть, будь ласка, по УЗД 2 СКРИНІНГУ при терміні вагітності 19 тижнів і 6 днів мені записали вагу дитини 319 гр. А велечину плода 18 тижнів і 3 дні. Чи є нормальними такі дані?
І у мене до Вас ще одне питання: чи є нормальним при такому терміні вагітності розмір носової кістки - 7.0 мм., а розмір шийної складки 3.1 мм.
Наперед щиро вдячна за відповідь.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 ноября 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-11-21 14:41
Доброго дня. Можна подивитися текст повністю?