Затемнення в легенях
Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Хронические заболевания: Бронхіт, пневмонії
Вітаю, на рентгенографії легень було виявлено округлу тінь справа в s6, fbc?. Що це може означати? В анамнезі з ранньго віку маю захворювання органів дихання - обструктивний бронхіт з асматичним компонентом, часті пневмонії. Дякую!
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 23 октября 2024 года

1 ответ
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2024-10-23 18:38
Для исключения туберкулёза делаем кт, сдаём анализ мокроты на туберкулёз трехкратно.