Захворювання ротоглотки

Спрашивает: Надія
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Хронические заболевания: Хронічний тонзиліт і риніт
Здравствуйте, Доброго дня. Прошу роз, яснити результати ПЛР. Цитомегаловірус (р/г зішкріб, кількісне визначення)
не виявлений копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ЦМВ у матеріалі – 4x10^2 копій ДНК/мл
Лінійний діапазон: 5x10^2 копій/мл - 1x10^7 копій/мл,
ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (р/г зішкріб, кількісне визначення)
4.6х10^3 копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ВЕБ у матеріалі – 4x10^2 копій/мл
Лінійний діапазон: 5x10^2 копій/мл - 1x10^7 копій/мл,
ПЛР. Вірус герпесу 6 типу (р/г зішкріб, кількісне визначення)
1.7х10^3 копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення віруса герпеса 6 типа у матеріалі – 4x10^2 копій ДНК/мл
Лінійний діапазон: 5х10^2 - 1х10^7 копій/мл,
БАКПОСІВ З ЗІВУ + АНТИБІОТИКОГРАМА
Мікроорганізмів Кількість
1 Streptococcus viridans 10^4 КУО/мл,
чим лікувати і чи є небезпека при плануванні вагітності. Дуже дякую за відповідь.
Категория: Инфекционист
Добавлен: 6 мая 2017 года

3 ответа

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2017-05-07 17:15
Надія! Вышлите фото бланка обследования со всеми полями страницы. Информация воспринимается только при осмотре бланка. Свободное изложение обследования не подходит для комментария.
Платная консультация
Надія 2017-05-08 13:01
ДОДАЮ ДОКУМЕНТИ
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2017-05-09 21:10
Надежда! У вас в мазке выявлены вирусы ВЭБ и ВГЧ 6 тип. Т. к. выявленное количество вируса входит в референсное положительное значение. В мазке есть Стрептококк вириданс. Это не патогенная бактерия. Лечению не полежит. Обратитесь на осмотр к инфекционисту по поводу наличия вирусов в носоглотке.