Обильные выделения

Спрашивает: Анн
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Здравствуйте, пришёл ответ анализа. ПЛР. Chlamydia trachomatis (у/г зішкріб, якісне визначення) виявлена Аналітична чутливість тест-системи для виявлення Chlamydia trachomatis в матеріалі – 5x10*2 ГЕ/мл. Что это. Нужно ли лечить? ПЛР. Ureaplasma species (у/г зішкріб, якісне визначення) виявлена Аналітична чутливість тест-системи для виявлення Ureaplasma spp. (parvum + urealyticum) у матеріалі – 1x10*3 ГE/мл
Категория: Венеролог
Добавлен: 13 октября 2015 года

1 ответ

Урванцева Юлия Олеговна
венеролог 2015-12-12 10:27
Здравствуйте, задайте свой вопрос на русском языке, пожалуйста.