Як лікувати гастдродеуденіт з зниженою

Спрашивает: сергій
Пол: Мужской
Возраст: 50 лет
Хронические заболевания: Рассіяний склероз
Вітаю, в мене болить шлунок глотнув зонд поставили діагноз гастродуоденіт. кислотніст не перевіряли три місяци пив пігулки по зниження кислотність не допомогло. Другий лікар призначів. еспапразол денол. Панкреатін п'ю місяць не допомогає. в мене відрижка сєроводородом. Зробив тест содовою водою показав дуже низьку кислотніст. Звернутись до лікарЯ не можу бо в нас війна. Допоможіть будь ласкс.
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 31 марта 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2024-04-02 19:28
Сергей! Соблюдайте диету стол 2 по Певзнеру см в интернете, курс 2 недели. Т. Де-нол по 2 т. 2 раза в день за 30 минут до еды, курс 14 дней. Т. Тримедат по 200 мг 3 раза в день за 20 минут до еды, курс 14 дней.