Високий HCG

Спрашивает: Яна
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня! Прошу Вас допомогти в розшифровці 1го скринінга. Фото додаю. Гінеколог не задоволений результатами. Буду записуватися до генетика в нашому місті, але коли попаду до нього - невідомо.
Весь перший триместр приймала і приймаю дуфастон, вітаміни нутрімама.
Дякую.
Категория: Генетик
Добавлен: 19 апреля 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-04-20 14:00
Доброго дня!
У Вас низький ризик, це головний результат.
Показів для інвазивної діагностики у Вас немає.
Такий результат може бути приводом обдумати виконання неінвазивного тесту по крові матері.
Але це на Ваш розгляд.
Платная консультация
Яна 2022-04-21 17:35
Щиро дякую!