Вірогідність заразитися сказом

Спрашивает: Євгенія
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Вітаю,

підкажіть, будь ласка, чи була вірогідність заразитися сказом в такій ситуації: в тролейбусі велика, імовірно бездомна собака пройшлася мимо і тернулася об шкіру ніг. Поведінка собаки була нормальною, вона спокійно лягла в іншому кінці тролейбусу.

Завчасно вдячна за вашу відповідь.
Категория: Инфекционист
Добавлен: 15 апреля 2024 года

4 ответа

Євгенія 2024-04-15 16:41
Забула додати, що на руках були свіжі подряпини, а собака теж потерся об пакет, що тримала
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-04-15 16:45
Евгения! В этой ситуации в троллейбусе с собакой, заражение не произошло. Животное вело себя дружелюбно. Не нападало и не кусала пассажиров. Подозрение могло быть только при укусе.
Платная консультация
Євгенія 2024-04-15 16:57
Спасибо огромное за ответ