Ттг вище норми, субклінічний гіпотиреоз

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 44 года
Хронические заболевания: Автоімунний тиреоїдит
Здравствуйте, у меня ттг 4.39, автоімунний тиреоїдит приблизно вже 20 років, в 2016 році поставили діагноз субклінічний гіпотиреоз, тоді пів року приймала тироксин, 12.5, а потім стало краще самопочуття і я до 12.2019 нічого не приймала, в грудні 2019 ттг був 5.8, почала приймати знову 12.5, але місяць попила і перестала, відчувала значне серцебиття. Борюся всіма засобами від випадіння волосся, а ще добавилася фіброзно кистозна мастопатія, порадьте будь ласка, чи знову пити тироксин або еутирокс при 4,39?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 13 мая 2020 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2020-05-14 17:23
Зоряна, я уже отвечала Вам вчера: ссылка Не нужно дублировать свои вопросы, пожалуйста, уважайте время консультирующих специалистов. Мы сейчас и без того перегружены работой и в клиниках, и здесь, на сайте. Просто ответьте на мои дополнительные вопросы на первой странице.