Це зрада? Кому була реальна зрада?
Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Вітаю, заміжня 11 років. У листопаді почалися онлайн відносини. Все було чудово, влюбилися один в одного, планували, мріяли! Так сталося, що випила добре, і привело до сексу з чоловіком (не хотячи так вийшло) і згодом я призналася онлайн партнеру (ми заговорили на такі теми в кого і коли був послідній раз). Йому було неприємно, бо перед тим у нього в житті були зради. Він також жонатий, але живуть по сусідськи з дружиною! Але після мого признання, все йшло чудово, стосунки розвивалися, дзвінки, відеозв'язки, фото, відео один одному. І тут раптово минулого тижня, згадує цей випадок в лютому, і вважає що я йому зрадила! Що це рахується зрадою. І я не можу це пережити, бо готова була на все заради нього, просто на все! Тригером стало, що я чоловікові ніколи не зрадила, хоча останнім часом погано жили, а йому (онлайн партнеру) якого обожнювала виходить зрадила з чоловіком! Мене то дуже мучить, бо всі почуття були щирі, сильні, взаємні, і було це з чоловіком один раз, скажіть як бути? Я зрадниця? Я думала, що я чоловіку зраджую, але точно не йому, а він і чути не хоче! Говорить зрадила, і не важно під яким соусом! Мене це зводить, я худнути почала, присіла на антидепресанти, я не можу змиритися що цим стосункам кінець, що так і не спробували вживу?
9 ответов
Здравствуйте Ирина
Вами манипулируют, не поддавайтесь. Определитесь чего хотите Вы сами и держите свою линию не смотря ни на что. Чаще разговаривайте со своим партнёром на тему ваших отношений, чтобы лучше понимать свои и его чувства
Ірина 2024-07-09 22:54
Онлайн партнер порвав стосунки, і мені так боляче (
І вина моя, бо зрадила йому з чоловіком 5 міс тому, він так вважає.
Хоча я всі місяці спілкування, я старалася доказати йому свою відданість, що з чоловіком нічного не зв'язує.
Як йому доказати, що це не зрада?
Онлайн-мужчина отказался от Вас, потому что решил прервать отношения сам. И Вы тут не при чем. А причину он выдумал, вспомнив Ваш старый контакт с мужем.
Чтобы Вы не доказали, данному партнёру, Вы не интересны. И причинам не в измене, а в нем самом - разлюбил, наверное.
Ірина Але онлайн чоловік не відпускає мене, ми списуємося, говорить про почуття, але разом бути ми не можемо, бо його тригерить що я живу не сама, і він кожну ніч мучиться, що в мене може бути секс.
Відстань 1100 км, війна, він сім'ю поки не залише, а з женой интиму нет.
І вчора стався контакт з мужем, відчуття паскудне, бо не хотіла цього, всі думки, бажання, про онлайн партнера, навіть секс онлайн влаштовував, тепер виходить я зрадила онлайн відносинам, хоча він їх сам порвав.
І все було добре якби я пішла від мужа, але у нас дитина, немаю де йти, а чекати онлайн партнера, реально без якого не можу, якого обожнюю, як?
, як він прямо говорить приїде після війни, а це може рік, два, ніхто незнає, і я боюся зруйнувати сім'ю, а там незрозуміло що. .
Я і розумію, що стосунки приречені, незнаю як з цим жити, падаю в депресію, бо сумую також за ним.
Что сделал для Вас онлайн-мужчина, что бы требовать от Вас верности? Он Вам не только не муж и даже не любовник.
И он знал, что Вы замужем.
Скорее всего, данный мужчина сам решил прервать ваши отношения, при этом свалив все на Вас.
Это по меньшей мере непорядочно.
И он знал, что Вы замужем.
Это по меньшей мере непорядочно.
Ірина Він перестав спати з своєю дружиною, у них суто дружні стосунки, і думав, що я теж.
Але річ в тім, що я була вірна йому, і з чоловіком то вийшло так по дурному, я і не хотіла, але я люблю його, і не знаю як дальше без нього, так скучаю, а чоловіка шкода, він любить випити, от і все так вийшло. Що я влюбилася
Вы влюбились и Вам жалко терять нового мужчину. Особенно на фоне мужа-алкоголика. Попробуйте договориться о встрече и в реале все выяснить.
Ірина Дякую за пораду.
Але відстань у нас 1100 км.
Він живе на сході там неспокійно, я не можу ризикувати дитиною, а він не можу лишити свою дитину поки така ситуація.
І зустріч можлива лише після війни (
Просто таке почуття безвихідь, важко з ним жити. А онлайн чоловік, ми дальше списуємося, просто рідше, щоб очікування не розчаровували, він дальше говорить про почуття. Але з чоловіком я житиму наразі дальше, поки іншого виходу немає, і хоч не хочеш а станеться що і секс буде, і незнаю чи чесно буде скривати цей момент перед онлайн чоловіком. Не хочу його ранити, йому буде неприємно. Чи правильно скривати? Як ви говорили крім переписки, і почуттів, зустрічі у нас не було. Але не в моєму характері на два фронти, якщо б вийшла зустріч, потрібно було б робити вибір.
Але відстань у нас 1100 км.
І зустріч можлива лише після війни (
Онлайн-мужчина слишком многого требует от Вас и не делает ничего для совместного соединения.
Требуйте тогда и Вы от него конкретных действий, желательных для Вас.