Тривала діарея

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня! Почну підхід до опису проблеми здалеку. З 20.02 по 5.03 був прийом антибіотиків (6 днів Азитроміцин+ 14 днів Юнідокс Солютаб, за призначенням гінеколога). Протягом прийому азитроміцину пила Турбіотик-діарея, так як була діарея. Реакції на сам Юнідокс не було. З 12.03 по 17.03 приймала Вітамін С, і починаючи з 17.03 діарея до цього часу. (Вітамін С припинила приймати). Але більше немає ніяких симптомів. Практично після кожного прийому їжі через деякий час виникає спазм в животі і поклик в туалет. Тобто за день можу сходити 3-4 рази. Другий день приймаю під час їжі панкреатин, але поки результату някого. Подумую вже над прийомом ніфуроксазиду. Через карантин і коронавірус не хочеться ризикувати аби сходити на прийом до лікаря. Можливо Ви щось порадите?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 31 марта 2020 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2020-03-31 19:28
Елена! В период карантина работа поликлиник не отменяется. На фоне приема антибиотиков может развиваться псевдомембранозный колит. Вам требуется сдать кровь из вены на метод ИФА для выявления антител к токсинам А и В к C. difficile. Посев кала на наличие C. difficile. Причина может быть в анаэробной грамположительной бацилле C. difficile. Сдавайте ОАК, биохимию крови. Назначается прием антибиотика и полезной флоры. Этот вид колита очень серьезное заболевание. Дома не сидите. Идите к врачу терапевту на осмотр в поликлинику. Всего доброго.