Температура переважно 37,2 вже цілий місяць, і червоне горло

Спрашивает: Анна
Пол: Мужской
Возраст: 11 місяців
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, у дитини цілий місяць температура, в середині місяця темпер. Була 38,6 дивився лор - горло було червоне і виписав лісобакт і орасепт, на третій день температура пропала, а на четвертий знов пішла догори і так тягнеться місяць. Тепер повторно ходили до лора- то горло червоне але нічого серйозного. Нічого не призначали. Аналізи добрі. педіатр говорить, що темпер. На прорізування зубів, але каже щоб лягали в стаціонар. Підскажіть що робити, дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 11 января 2017 года

5 ответов

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-01-12 23:42
Добрый день.
Как ребенок себя ведет, что беспокоит кроме температуры?
Можете прикрепить результаты обследования?
Анна 2017-01-15 17:32
Добрый день. Аналізів немаю. Дитина веде себе спокійно, крім темпер. і горла- є ще трохи соплів. І ще за місяць показалося 2 зуба.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-01-15 22:10
Это может быть температура на зубы. Но нужно разобраться с горлом - почему красное горло уже месяц, воспаление, инфекция, аллергия?
Нужно все-таки или повторить общий анализ крови или сделать посев из горла и носа на микрофлору.
Наталія 2017-09-25 12:07
Доброго дня! У мене дитина 11 місяців і такі ж симптоми. Порекомендували свічі вібуркол зараз приймаємо. Дитина відносно добре себе поводить, але зараз стала чуть гірше спати у ночі, у мене вона грудна. Що нам робити? Підскажіть будь ласка! Дякую!
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-09-25 22:00
Добрый день.
Нужен осмотр врача, чтобы посмотрел - зубки лезут или ангина.