Температура без причини

Спрашивает: Сніжана
Пол: Женский
Возраст: 0,6
Здравствуйте, дочці повних 6 місяців. 29 грудня зробили ОПВ. Після цього була 3 дні температура до 38 і рихле горло. Приймали лише сепрефрил, лаферабіон і нурофен. Потім все стабілізувалось.
10 січня дитина проснулась з температурою 38.0. Протягом дня піднімалась до 38.8, знову давали септефрил і збивали Т нурофеном і свічками парацитамол. 11 січня о 6 год ранку Т сягнула позначки 39.8, викликали "швидку". При обстежені причини Т не виявили, вкололи анальгін і поїхали. Ми від госпіталізації відмовились, оскільки лікарня переповнена, щоб не "підчепити" ще чогось. Вдень 11 січня викликали ще лікаря. При обстеженні побачив лише рихле горло. Сказав продовжувати септефрил і збивати Т. Ввечері Т піднялась до 38.8, нурофен не можна було давати і я вколола анальгін+папаверин.
Сьогодні, 12 січня, температура скаче від 37.3 до 37.9. Знову приходив лікар. При огляді нічого не виявлено. Тільки сказав, що знизу з лівої сторони ніби є горбочок, може бути зуб (нижні передні вже є) Сказав, щоб дзвонити як буде вище 38 і вже тоді антибіотик. А поки сказав, що з антибіотиками спішити не будемо. Але постійно все тягне до рота, сильне слиновиділення, язиком чухає і ясна і десна і губу нижню постійно закусує. Ні рвоти, ні поносу нема.
Можливо ви можете щось сказати по цьому приводу? Що це може бути? Чи, можливо, то на зубки і не варто хвилюватись?
Наперед вдячна!
Категория: Педиатр
Добавлен: 12 января 2016 года

1 ответ

Сніжано, доброго вечора!
При прорізуванні зубів легко приєднуються різні інфекції.
Раджу зробити аналіза крові та сечі для уточнення сітуації й лікування.
Всього найкращого!