Стратадерм при фимозе
Спрашивает: Світлана
Пол: Мужской
Возраст: 2,3 р.
Здравствуйте, подскажите можно ли использовать мазь стратадерм при фимозе
3 ответа
При фимозе не используется, нельзя наносить на слизистые оболочки. Если есть фимоз нужно делать обрезание. Сказать есть он у вас или нет я не могу, так как я не вижу ребенка и проблему.
Платная консультация
Світлана 2015-05-06 15:01
Диагноз маленький отвір ві невідкриття голівки. Врач хіруг назначив дану мазь двічі надень на крайню плоть і втирати по використанню всього тюбіка. Я в інструкціїдо мазі вичитала що вона від шрамів. не розумію як допоможе мазь для загоювання ран в ситуації коли потрібно відкрити отвір. переживаю щоб ще бельше не заросло по використанню мазі.