Спазм сфінктера

Спрашивает: Андрій
Пол: Мужской
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: Не маю
Доброго дня мені 4 місяці назад робили операцію по видаленню поліпа і ліквідування хронічної тріщини (висічення). 3 того часу тріщина загоїлися, але кожного дня маю спаз сфінктера, який сильно дошкуляє. Використовув метилурацил з додаванням порошку дротаверина, та без, але все без змін що ви можете сказати про це?
Категория: Проктолог
Добавлен: 5 марта 2024 года

1 ответ

Думаю коллегиально будет обратится к врачу, который вас оперировал