Результати аналізів АЛАТ, АСАТ, ГГТ після ковіду-19

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 60 лет
Хронические заболевания: Видалений жовчний міхур, підвищений цукор в крові
Доброго дня! Ми всією робиною перехворіли на ковід-19. Всі сдали аналізи крові. У мами 10 років назад був видалений жовчний міхур. АЛАТ - 75,6, АСАТ - 76,0 та ГГТ - 205 - результат аналізу. Підскажіть наскільки це погано і я к це лікувати. Чи може бути це наслідки ковіду?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 24 декабря 2020 года

3 ответа

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2020-12-24 14:56
Анна! Повышение показателей печени связано с приемом лекарств при лечении ковид19. Сейчас диета стол №5 по Певзнеру, см. В интернете. Курс постоянно. К. Урсосан по 250 мг перед сном, курс 28 дней. Др. Карсил по 1т 2 раза в день после еды утром и в обед. Курс 1 месяц.
Платная консультация
Анна 2020-12-24 15:19
Но она принимала только новирин, протефлазит и витамини
Анна 2020-12-24 15:53
Благодарю вас за ответ!