Ревнощі до дівчат з відео
Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Вітаю.
Мене звуть Марина
Дуже страждаю по життю від ревнощів
Але трішки може незвичних
Або я помиляюся. Хочу дізнатися, чи то я не права і це проблеми в моїй тільки голові, чи ні
Тому хотілося б вислухати не одне думку(по можливості)
Я вдова, є син 14 років
Зустріла чоловіка рік потому, мене все влаштовує в ньому абсолютно, його відношення до мене, у нас все добре
Є одна тільки проблема, він полюбляє роздивлятися дівчат оголених
Чи то порно сайти, чи то просто боти чи канали в телеграмі
Не порно як воно є, а тільки соло дівчат
При мені він цього не робить звичайно
Але якось побачила випадково
Потім глянула історію браузера в його телефоні
Це майже кожного дня
Мені це дуже боляче
Хоча він говорить що не робить цього, а потім говорить якщо і так, то всі мужики на жінок дивляться
Я розумію, що мені вже не 20
Але все одно боляче.
Не має настрою постійно, постійно думаю, коли його немає поруч, що він зараз це робить
Чому вам написала, дійшло що почало давити в грудях від моїх думок і цієї болі
Підкажіть, що мені робити?
Чи це нормально з його сторони чи ні
І навіщо це йому, допоможіть будь ласка
Мене звуть Марина
Дуже страждаю по життю від ревнощів
Але трішки може незвичних
Я вдова, є син 14 років
При мені він цього не робить звичайно
Але якось побачила випадково
Це майже кожного дня
Мені це дуже боляче
Я розумію, що мені вже не 20
Але все одно боляче.
Підкажіть, що мені робити?
Чи це нормально з його сторони чи ні
І навіщо це йому, допоможіть будь ласка
3 ответа
Здравствуйте, Марина.
Вы пытаетесь установить права на свободу, тело и ценности мужчины.
Да, нам хочется, чтобы мир принадлежал только нам. Но это невозможно.
Если Вас коробит, что муж посещает эротические сайты, то попросите не делать это при Вас.
В случае, если для Вас вообще недопустима мысль, что мужчина смотрит на других женщин, то лучше поискать мужчину с другим взглядом на этот счет.
Марина 2024-12-05 09:43
Доброго дня
Дякую за відповідь
Я вас зрозуміла, це в моїй голові.
Не зрозуміла тільки слів "права на тіло"
Тобто чоловік повністю вільний в своїх діях і він розпоряджається своїм тілом як хоче?
Дякую за відповідь
Я вас зрозуміла, це в моїй голові.
Не только у мужчин. Тело принадлежит тому человеку, который в нем находится.
Мы делаем выбор относительно своего партнера ежедневно. Возможно, Вашему парню хочется иметь еще фантазии эротического характера, помимо Вас.