Помогите! Ничего не понимаю

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 38.3
Здравствуйте, помогите разобрать первый скрининг. Возраст 38 лет, первая беременность была 17 лет назад. Первый ребенок здоровый. Очень волнует график, ничего не понимаю, но в силу возраста большое волнение. Спасибо.
Категория: Генетик
Добавлен: 24 декабря 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-12-24 15:47
Доброго дня, в цьому результаті підвищений ризик. А це показ до інвазивної діагностики.
Оскільки термін дозволяє, то можу ще Вам порадити зробити повторно скринінг, але знайдіть лабораторію, яка використовує програму Аstraia.

Також, якщо можете собі дозволити, обдумайте виконання ніпт.
Платная консультация
Олена 2022-12-24 16:45
Чи можлива помилка даного аналізу на фоні гіпотереозу.
Наталя Петрівна
генетик 2022-12-24 18:27
Всі фактори, які можуть впливати - вносять в протокол.
Щось переоцінювати на око не має сенсу.