Пневмонія, підозра на онко чи туберкульоз

Спрашивает: Анна_22
Пол: Мужской
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: Часто хворів на ангіну, декілька років тому видалили гланди.
Вітаю, цікавить консультація для чоловіка. Дорослий, чоловік, 34 роки, 185 см, 119 кг. 29.01 ввечері піднялася температура, 38,5. До того першило горло. 30.01 - температура до 39; 31.01 - 39, 7. Зробили ренген, дали заключення, що пневмонія нижньої лівої долі, а також якісь видозміни (за словами лікаря підозра на онко або туберкульоз). Відправили на КТ. Підкажіть, чи є необхідність у ньому? Що скажете по знімкові?
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 1 февраля 2025 года

2 ответа

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2025-02-01 13:00
Здравствуйте! Это пневмония. Ее надо лечить сейчас.
Самая большая необходимость сейчас это курс антибиотиков и анализы крови(общий, печеночный и почечный комплекс). Нужен будет рентген контроль через 2 недели. Необходимость срочного кт сомнительная
Анна_22 2025-02-01 13:22
Дякую за відповідь!