Пломбування
Спрашивает: Дарина
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте. Маю 31 тиждень вагітності. Є зуб в який треба ставити коронку, зараз на йому пломба яка починає тріскатись. Чи можна змінити пломбу щоб не зашкодило плоду?
Категория: Стоматолог
9 ответов
Добрий вечір!
1. Що зараз турбую, окрім зовнішнього виду? Чи є якийсь дискомфорт чи якісь больові відчуття?
2. Чи маєте можливість додати фото в порожнині рота?
3. Чи є якась рентгенограма цього зуба чи щелепи, можливо, якась стара?
Дарина 2022-09-08 10:18
Відчуття наче йде тиск на зуб. Також є зверху зуб він чорніє, на ніч починає боліти
"на ніч починає боліти" - Пульсує чи ниє?
Додайте фото, будь ласка.
Фото в порожнині рота буде?
Стосовно рентгенограми я питав.?
Речь идёт о последнем зубе, т. е. 8-ом?
"Чи можна змінити пломбу щоб не зашкодило плоду? " - В загалі протипоказань не має, але можно зачекати народження, якщо не має гострого болю.