Пахова грижа
Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Здравствуйте, 3 роки тому я зробила операцію пахова і стегнова грижі, без сітки. Загоїлось все швидко, інколи турбував біль після фізичних навантажень. Але ось вже на протязі місяця турбує все частіше і частіше. Здебільшого болить при довготривалій ходьбі. Ніякого почервоніння чи збільшення я не помічаю. Біль сильнішим чи слабшим не стає. Ступінь болю одна на протязі всього місяця. Фізичного навантаження останній місяць не маю взагалі. Що це може бути? З чим це пов'язано?
1 ответ
Здравствуйте, без осмотра ничего конкретного сказать нельзя, в первую очередь необходимо исключить рецидив.