Не знаю что делать уже второй месяц
Спрашивает: Татьяна
Пол: Мужской
Возраст: 39 лет
Хронические заболевания: не указаны
Доброго дня, чоловіку зробили операцію 3.06.21 була після операційна кіла, поставили сітку, вже другий місяць з рани витікають виділення, та була температура 39, зробили КТ пішов сепсис передньої черевної сітки, вже 5 раз чистять та дренують живіт, брали цей бруд на посів висіяли золотистий стафілокок 10%. Лікар говорить що знизу живота сітка вже взялася своїми тканинами(тобто прижилася), а з верху через скупчення бруду приживатись не хоче, підкажіть будь ласка на що нам потрібно розраховувати далі. Дякую Вам за відповідь.
Категория: Хирург
Добавлен: 21 июля 2021 года

1 ответ
Здравствуйте, с высокой вероятностью предположу, что сетку придется удалять. Но однозначный ответ можно дать только очно оценив состояние раны, а также оуенив динамику процесса.