Ліпома чи киста?
Спрашивает: Ганна
Пол: Женский
Возраст: 40 лет
Хронические заболевания: Дискинезія жовчних шляхів, вегетосудинна дистонія
Здравствуйте, в жовтні захворіла на Ковід, зробили Рентген, виявили білу пляму, зробили МРТ-правобічна міждолева ліпома. Торакальний хірург каже що це кіста в капсулі. Повторно зробила МРТ, написали що правобічний міждолевий плеврит, звернулася до даного лікаря що описував МРТ і показала попередній висновок, він свій виправдав на правобічний міждолевий ліпоматоз. Що в мене, і що далі робити.
Категория: Пульмонолог
1 ответ
Есть ли диск для анализа? Масса тела? Жалобы?