Кровотеча ясен

Спрашивает: Дарина
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здрастуйте, кровоточать ясна: зверху передні два зуба, внизу два і один зліва вкінці там де пломба. Чим лікувати?
Зараз перебуваю на грудному вигодовуванні. Пов'язую проблему з відновленням організму
Категория: Стоматолог
Добавлен: 24 декабря 2022 года

1 ответ

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2022-12-26 16:35
Доброго дня. Мова йде про гінгівит вагітних, скоріш за все. Але в будь якому випадку треба звернутися до стоматолога для проведення професійної гігієни порожнини рота.

Додайте фото.