Кропивянка
Спрашивает: ОКСАНА
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня! В мого сина кропивянка. Вже більше 1 місяця. Нас клали в лікарню, кололи преднізолон і супрастин. Та вона ще не минула. Ми вирішили здати кров на алергени - білок коровячого молока і казеїн. Результати по обох показниках- менше 0,1 ku/L антитіла Ige. Це значить що в нас немає алергії на них?
Категория: Аллерголог
1 ответ
Здравствуйте!
По результату анализа на казеин и белок коровьего молока у вас нет аллергии.