Киста 3,5*5,6

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Здравствуйте, робила узд грудей, нічого як би не турбує лише виділення з груді при надавленні маленька прозора капелька. Ось що написали, дуже переживаю. Візуалізація задовільна Диференціація тканин чітка Шкіра товщ до 1,6 мм Переважає залозиста тканина Фіброгландулярний шар 12,1 мм незмінений Протоки не розширені Периареолярна ділянка: лінійний фіброз Кіста 3,5*5,6 мм без васкуляризації Вузли не збільшені Висновок ознаки дифузної фіброзної мвстопатії Це дуже погано?
Категория: Маммолог
Добавлен: 3 декабря 2018 года

1 ответ

Кравчук Юрий Иванович
маммолог 2021-08-26 21:59
Здравствуйте. Это не критично, необходимо консервативное лечение после консультации эндокринолога