Гіперплазія ендометрію
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Мені на Узи поставили діагноз Гіперплазія ендометрія! 16,5 мм(на 13 день циклу) і фолікулярна киста. Наскільки це небезпечно? Дуже переживаю бо начиталася в інтернеті різних статей. Дуже чекаю Ващої відповіді.
6 ответов
В такому випадку вам показаано проведення гістерорезектоскопії, з обов'язковим проведення гістологічного дослідження матеріалу.
Ірина 2018-07-28 10:40
А можна обійтися перше консервативним лікуванням? Ендомірол, епігалін? НІЧОГО не турбує, місячні регулярні
Ірина Зробила узд на 8 день циклу. Кисти немає. Ендометрій 7,9 відповідає фазі циклу. Поьрібно ще робити узд на 21 день? Препарати пити чи можна відмінити?