Інфільтрат

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Здравствуйте, на початку червня замітила гульку біля статевої губи. Ходила до хірурга онколона, сказав інфільтрат через гоління інфекція потрапила. Пропила антибіотик, мазала бетадином пройшло. Сьогодні замітила знову є на цьому ж місці. Що можна робити, знову антибіотик?
Категория: Хирург
Добавлен: 3 июля 2019 года

2 ответа

Ірина 2019-07-03 17:56
Гулька є навпрои входу в піхву(не бартолініт? І чи є там вузли? Може бути лімфувузол? Вже другий раз зявляється нав початку циклу.
Здравствуйте, по данному вопросу вам необходима консультация гинеколога, вы можете задать ему вопрос на нашем сайте