Загострення молочниці
Спрашивает: Юля
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Доброго дня! Я лікувала молочницю нібито вилікувала, але вона знову почала турбувати мене, (восени і на початку весни), як позбутися її назавжди? І чи може молочниця вплавати на те щоб завагітніти? Передається молочниця дітям? Як заходи прийняти, щоб "не нагородити дітей цим добром"?
3 ответа
Здравствуйте, на основании чего вы говорите про кандидоз? Вы сдавали анализы на микрофлору? Ваш половой партнёр проходил лечение вместе с вами?
Платная консультация
Юля 2016-02-24 21:18
Так, я здавала аналізи! Проходила курс лікування, але прошой півроку і знову звербіж з"явився! Партнер не проховив лікування зі мною! В попереднього партнера реакці на кандідоз була миттєва(з"являвся висип на голівці), а в теперишнього реакції ніякої, мабуть імунітет сильніший! Тому до лукаря не звертався!