Гриби рода Candida у чоловіка
Спрашивает: Володимир
Пол: Мужской
Возраст: 35 лет
Здравствуйте, Здав посів на дисбактеріоз і Bifidumbacterium <10*8, Lactobacillus <10*6
Грибы рода Candida 5х10*3, Enterococcus faecalis <10*6
Я так розумію, що з дружиною не можна мати подружніх відносин (у неї не виявлено)? Потрібно пити пробіотик? Якщо так, то який? І як лікувати молочницю? Дякую.
Категория: Гастроэнтеролог
1 ответ
Владимир! Пропейте капсулы Линекс. Курс 10 дней. Таблетки Нистатин по 500 тыс ЕД, 3 раза в день Курс 7 дней. Капсулы Нифуроксазид по 200 мг, 3 раза в день. Курс 5 дней. После завершения всего курса лечения, через 3 дня сдайте контрольный кал на дисбактериоз.