Головокружіння

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. У мене канцерофобія. НЕзнаю що з тим робити. Кожного разу зось болить, то в мене зразу всі симптоми з найгіршим сходяться. Зараз вже 4 день головокружіння,1-2 р в день, секундне. Зробила Узд судин шиї все добре, аналіз крові теж все в нормі крім гемоглубіну 94 при нормі від 100. Що це може бути, дуже переживаю?
Категория: Онколог
Добавлен: 23 августа 2018 года

8 ответов

Доброго дня. Можуть бути проблеми з ШКТ, глисти. Обстежтися у гастроентеролога.
Ірина 2018-08-24 23:47
Так у мене гастрит. І якраз ці дні болить.
Ірина 2018-08-25 10:54
А як у вашій практиці, головокружіння без головної болі часто буває при опухолі мозгу?
Головокружіння як єдиний симптом при онкології не спостерігається.
Ірина 2018-08-26 09:00
Дякую. Та я замітила що головокружіння найбільше коли ляжу на спину і чучуть голову вправо, то зразу починається головокружіння, якщо швиденько голову в інший бік то зразу проходить.
Ірина 2018-08-26 09:05
І ще вчора була температура 37,5 і у вусі пульсувало, також горло болить. Але це напевно списую на простуду.
Ірина 2018-08-26 09:23
І ще одне питання при онкогології на які показники потрібно звернути уваги в загальному аналізі крові.?
При онкології може підвищуватись ШОЄ в загальному аналізі крові.