Герпес і грудна дитина 5 місяців

Спрашивает: Ника
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Вітаю, були з чоловіком і дитиною (5 місяців) в магазині. Купували парасольку старшій донці. Нам допомагала продавець консультант, тільки коли ми розраховувались за цю парасольку я побачила в неї на губах герпес. Я брала всі парасольки в руки і тримала там де тривала вона їх. Після цього я побачила, що донька пустила трішки слюней і я їх витерла рукою???? Чи є вірогідність так заразитися дитині герпесом (який на губах?) антитіл в неї точно не має. Я ніколи не хворіла на герпес, за 1 день до пологів планово здавала аналізи. Герпес LgG LgM негативні
Категория: Инфекционист
Добавлен: 24 июля 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-07-25 19:01
Ника! Не волнуйтесь. В вашей ситуации заразиться вирусом герпеса ВПГ 1 тип было невозможно.