Гексаксим прививка
Спрашивает: Марія
Пол: Мужской
Возраст: 4 года
Доброго дня. Плануємо робити прививку. Чи можна ставити прививку гексаксим, нам майже 4 р.? Просто в інструкції пише що дані про безпеку після 24 місяців немає. Переживаю чи буде ефект від неї якщо перша у нас пентаксим у 2015 р.
3 ответа
Добрый день.
Да, можно использовать гексаксим.
Ірина 2018-11-05 12:02
Наш педіатр відмовляється її робити. Каже що вона до 2 р років. Чому так?
Потому что в инструкции написано, что ее иммуногенность у детей старше 2 лет не изучалась.