Епштейна Барр

Спрашивает: Тома
Пол: Женский
Возраст: 12 лет
Добрий день, дуже прошу прокоментуйте аналіз, чи потрібне лікування? Що обстежити ще? І взагалі що робити далі? Не турбує наче нічого, просто довгий час збільшений лімфатичний вузол, порекомендували здати цей аналіз.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 25 августа 2021 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2021-08-25 10:28
Добрый день.
Такие результаты говорят о ранее перенесенной инфекции и специального лечения не требуют.