Епідермальний стафілокок в сечі

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Доброго дня. Вагітність 10 тижнів. В бакпосіві сечі був виявлений епідермальний стафілокок в кількості 10×6 КУО/мл. Ніяких симптомів бактеріурії в нирках та сечовому міхурі не відчуваю. Гінеколог виписала мені препарат канефрон 2таблетки триччі на добу та Монурал одноразово. Але я б не хотіла приймати антибіотик, навіть такий нібито небезпечний останнього покоління, в першому триместрі вагітності. Тому моє запитання-чи доцільно в моєму випадку замінити монурал на більш легший препарат для лікування епідермального стафілококу або ж якщо все таки є необхідність в його прийомі, то чи можливо відтермінувати прийом монуралу аж до початку другого триместру, чи не зашкодить ця бактерія в сечі плоду? Дуже дякую за відповідь
Добавлен: 18 августа 2020 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2020-08-19 11:16
Монурал безопасен в период беременности. Вот обзор статей https://medi.ru/info/10787/