Двухстороній мастит

Спрашивает: Валентина
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Здравствуйте, в 2017 році я народила дитину, кор мила грудью, у2018 році я потрапила в аварію була зламана рука гіпс був накладений так що груди були під гіпсом. Молоко перегорало саме по собі дуже боліли груди. В цьому році із груд виділяється біле таке як молоко і болить права грудью. Пішла на УЗД написали двухстороній маститу, приписали таблетки Велике дякую.
Категория: Маммолог

1 ответ

Буцык Наталья Геннадьевна
маммолог 2021-09-22 14:27
Здравствуйте.
Уточните вопрос к маммологу в настоящее время на русском языке.