Дисбактеріоз
Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 2 місяці
Доброго дня. Порадьте, будь ласка, чим допомогти дитині. У 1,4 міс був поставлений діагноз алергічний дерматит(моживо від вживання матері кефіру) та дисбактеріоз(дитина какає від гліцеринових свічок і газовідвідної трубки), гіпертонус. Зараз пропили према кідс по 10кр стала какати сама днів 3, проте в аналізах лейкоцитів6-11, незн. Слиз. Зараз 2 міс і після припинення препарату знов не какає, або 1 раз на день, живіт на вечір здутий і мучить дитину, тому ставлю трубочку. Висип пройшов. Повністю грудне вигодовування+чай з фенхелю. Чи можна пити колофлор? Чи ще щось щоб налагодити стілець? Почала вживати молоко 1до3каші з вживанням крапель, на протязі часу лікування нічого нового не їла
1 ответ
Добрый день.
В такой ситуации необходимо сделать анализ кала на микрофлору, возможно, у ребенка кишечная инфекция.
Можно пить Колофлор, можно пить Биогайя капли длительно.
Как ребенок набирает вес?
Можете присоединить копрограмму в полном виде?