Дитина під час годуваня плаче хоче їсти але щось мішає
Спрашивает: Тетяна
Пол: Мужской
Возраст: 3 з половиною місяці
Здравствуйте, в мене двійнята зараз їм 3 місяці народилися з вагою 2200 2000 були на шв суміш нутрілон для недоношених потім для домашнього годування до півтора місяця але так як мені не взмозі було купувати дорогу суміш я перевела на нутрілон 1 проти вірусів і бактерій і вони почали погано їсти бачу що хочуть але щось мішає коли в молоко даю пару крапель боботіка то їдят. В день активні граються сміються какають добре.
4 ответа
Дети хорошо набирают вес, поэтому смесь менять не нужно. Может смесь просто не совсем им нравится на вкус, но если это не влияет на набор веса и стул малышей, то оставляйте ее. Боботик можно добавлять в каждое кормление.