Девіт, ураження зубної кістки

Спрашивает: никки
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте,
Під час лікування 46 зуба (видалення нервів), лікар поклала "Девіт", та зробила дирку (перфорацію), яку згодом було помічено на ренгені. Далі перфорацію закрили, однак з"явився гній біля ясен. Чи це дія пасти "Девіт", яка уразила зубну кістку, чи неякісно видалено пасту перед закриттям перфорації?
Категория: Стоматолог
Добавлен: 31 мая 2016 года

1 ответ

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2016-10-03 21:42
Здравствуйте, Никки.
Поздний ответ связан с отсутствием специалистов.
Если ваш вопрос еще актуален, опишите состояние на сегодняшний день. Сделайте фотографии в полости рта. Если есть какие-либо рентгенограммы, можете их прислать.
Будьте здоровы.