Депресія, головна біль, поганий сон

Спрашивает: Інесса
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Ні
Доброго вечора маю проблему з нервами, збуджена, Злість, Втома
Тривога, Провина, Горювання
Спогади, Поганий, сон,
Переживання, Погана пам'ять
Головна біль, тремтять руки. Кричу на дітей, згадую покійного брата, маму, бабу і плачу потім ще нервовіша. Чиджу дома, дуже голова болить цілий день. Що можна випити щоб стало краще.
Категория: Психиатр
Добавлен: 6 августа 2024 года

1 ответ

Соболь Андрей Аркадьевич
психиатр 2024-08-06 09:14
Здравствуйте!
<div
Можно принимать водный настой пустырника - заваривайте сухую траву (продаётся в аптеках). <divПринимайте его по 50 мл. 4 раза в день: 3 раза натощак (за 30 минут до еды) + на ночь. Спиртовые <divнастойки принимать не рекомендую. Из безрецептурных препаратов - Афобазол.

Но правильнее - показаться врачу, чтобы подобрать адекватное лечение.