Ддопоможіть, що робити
Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Хронические заболевания: Хронічних немає
Вітаю, На жкірі з'являються пухирчастий червоні пятна, прокапати тиждень в больниці дексаметазон, реосорбілак, трохи допомогло, потім знову почало, з'являтися в ночі, в день пропадають, і без протиалергічних таблеток, що це може давати?
Категория: Инфекционист
1 ответ
Таня! Можно думать об узловатой эритеме. Причиной моут быть бактерии, вирусы, паразиты. Ваш врач должен вас обследовать на эти причины.