Чи заражена я?

Спрашивает: Наталья
Пол: Женский
Возраст: 37 лет
Вітаю, скажіть, будь ласка чи можна заразитися сказом від кота, якщо незадовго до того, як у нього з'явилися симптоми брала його на руки та цілувала в шерсь, чи не могла слина його потрапити мені до рота? Прямого контакту з рота кота мені до рота не було. Дякую
Категория: Инфекционист
Добавлен: 6 июня 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-06-06 17:16
Наталья! Ответ такой, если этот кот погиб от бешенства, то всем кто с ним имел контакт, должны быть вакцинированы. Только в этом случае требуется вакцинация.