Червоніє шкіра
Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Немає
Вітаю, після лікування фонікуліту в зоні бікіні, який був через електро дипіляцію. Шкіра в цій зоні змінила колір. Стала червоніти. Приписали судокрем та протирати ромашкою. Але від цього крему шкіра, стала ще й суха. Тому припинили це.
Категория: Дерматолог
3 ответа
Добрый день, уточните, чем именно вы лечили фолликулит? Когда закончили лечение:
Есть ли зуд?