Часті позови в туалет
Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: Гастрит
Вітаю, турбує часте сечовипускання. Аналізи сечі в порядку. УЗД нирок і гінекологія в порядку. Цукор в межах норми. Перед цим лікували цистит, пила левофлоксацин 10 днів по 1 т в день. Почались місячні, ось вони закінчились і я знову сиджу на унітазі. Турбують часті позиви але не мало сечі виходить. Пече поперек і низ живота
На мене лікарі криво вже дивляться. Але мене болить а причини немає. Допоможіть, будь ласка
6 ответов
Выделения из мочеиспускательного канала?
выделения из влагалища?
Покраснение и уплотнение половых губ?
Отек покраснение слизистых губок уретры и наружных половых органов?
выделения из влагалища?
Покраснение и уплотнение половых губ?
Фемофлор 16?
Платная консультация
Наталия 2024-07-22 17:53
Дякую, лікарю, за відповідь. Ні, нічого такого немає
Фемофлор не здавала. Напевно треба.
Але чи можна зараз бо лише 4 дні назад закінчила левофлоксацин?
Фемофлор не здавала. Напевно треба.
Наталия 2024-07-22 18:10
Поспішила, лікарю. Маються прозорі як слиз виділення з піхви. Але менструація закінчилася 5 днів тому і до овуляції ніби ще не час
если есть выделения Капсулы Лактожиналь во влагалище на ночь 2 недели.
Канефрон Н по 2 таб 3 раза в день 20 дней.
Феназалгин по 2 таб 3 раза в день 2 дня (окрашивает мочу).
Обильное питье + бруснивер по 1/3 стакана 3 раза в день в течение 14 дней.
Сухое тепло на низ живота.
Диета с исключением алкоголя, острой пищи, солёных продуктов и половой покой.