Болить палець

Спрашивает: Таміла
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Вітаю,4 місяці тому впав шлакоблок на палець посинів трохи поболіло і все зараз відросло трохи бо робила педикюр і зняли матеріал і там майстер почав підрізати його і там тепер сукровиця і болить сіпає дуже палець
Категория: Хирург
Добавлен: 1 августа 2024 года

1 ответ

Вы задаете свой вопрос не в моем формате. Задайте пожалуйста его подологу. Сайт данную услугу предоставляет.