Біль внизу живота

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, у мене біль внизу живота і при натисканні також болить. Місячні почались на 10 днів швидше. Не вагітна точно бо статевим життям не жила 2 місяці. Минулого року була на операції на фолікулярну кисту, і тепер переживаю чи може вона відновитися знову?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 19 декабря 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-12-19 20:34
Доброго вечора. Все можливо. Почніть з УЗД органів малого тазу.