Біль внизу живота

Спрашивает: Аліна
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Здравствуйте, у лютому 2019 проходила огляд у гінеколога, в мазку виявили коки. Через декілька днів почало боліти зліва внизу живота, звернулася знову до гінеколога, діаноз - лівобічний оофорит, під час пальпації на кріслі при натисканні болів яєчник зліва, під час статевого акту також боліло внизу зліва. Гінеколог призначив лікування. Після курсу лікування прийшла на огляд, по УЗД яєчник вже небув збільшений, гінеколог сказав що все добре, запалення вже немає. Проте мене як і раніше боліло зліва внизу живота, гінеколог запевнив що по гінекології все добре, і причину потрібно шукати в іншому. Приблизно через місяць біль почала віддавати в ліву в ногу, я знову ж звернулася до гінеколога, але вже іншого. Гінеколог взявши мене на крісло при пальпації запідозрила кисту, відправила на трансвагінальне УЗД (перший раз при оофориті мені робили звичайне). На УЗД виявили кисту жовтого тіла і багато рідинних включень. Коли датчик УЗД доторкався до лівого яєчника він болів. Гінеколог сказала приймати каплі Тазалок і порадила звернутися до гастроентеролога, підозрюючи що біль через кишечник. Мені зробили колоноскопію, висновок - заворіт сигмевидної кишки, її розправили. Все ніби налагодилося. Але під час сексу в мене різка біль зліва збереглася до тепер. Гінеколог сказав що виною є полікістозний яєчник. Задаюся питання до тепер, яка саме біль віддвала в ногу, кишечника чи яєчника? Порадьте будь ласка що робити в такій ситуації? Гінеколог нічого нероз"яснив. До цього проблем по гінекології ніколи немала. І чи могло бути запалення яєчників через присутність коків в мазку? Бо перед цим гінеколог призначав свічки Гексикон і Ліварол. Чи могли вони нарушити мікрофлору? Флора кокова і дотепер. Буду дуже Вам вдячна.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 7 мая 2020 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2020-05-07 11:14
Здравствуйте! Портал подразумевает один вопрос-один ответ. Если у Вас их несколько, их нужно нумеровать – это ускоряет наши ответы (об этом написано в форме постановки вопроса). Пронумеруйте – на все отвечу