Біль статевих губ і живота

Спрашивает: люба
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Здравствуйте, в мене така проблема біль статевих губ почервонніння та пеечіння неприємні відчуття під час сексу навіть біль можна сказати є другий деннь болить низ живота що робити? Потрібно боятись? Це може бути щось серйозне? Будь ласка допоможіть в мене маленька дитина зараз немаю можливості сходити до лікаря
Теги: статеві губи
Категория: Гинеколог
Добавлен: 19 октября 2015 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-10-20 10:40
Доброго дня. До лікаря потрібно йти. Вам потрібно зробити аналіз виділень, УЗД, по чому зробити висновки та призначити лікування.